Rozwiązania IT dla biznesu – Zwiększ wydajność swojej firmy

IT Vision to firma z Krakowa specjalizująca się w nowoczesnych rozwiązaniach IT dla biznesu, które wspierają funkcjonowanie i zarządzanie przedsiębiorstw. Naszą główną działalnością jest wdrażanie oraz dostosowywanie innowacyjnych systemów ERP i innych przydatnych oprogramowań typu Business Intelligence.

Nasza historia funkcjonowania na rynku

Firma powstała w 2000 roku. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Mamy doświadczenie pracy z klientami z różnorodnych branż. Wykonaliśmy serki projektów w kraju jak i dla zagranicznych klientów(Turcja, Czechy, Węgry, Ukraina, Niemcy, Wielka Brytania, Szwajcaria, Austria, Belgia, Rumunia, Holandia, Słowacja, RPA, Turcja). Nasza firma IT wdrażała systemy usprawniające wiele obszarów biznesu z zakresu dystrybucji, produkcji czy finansów. Zdajemy sobie z tego sprawę, że każda branża jest inna i wymaga innych rozwiązań. Dlatego skupiamy się całkowicie na potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów i całkowicie personalizujemy i dostosowujemy nasze rozwiązania IT dla biznesu.

Zalety rozwiązań IT przeznaczonych dla Twojego biznesu

Zarządzanie przedsiębiorstwem nabierze nowego znaczenia. Jedno narzędzie wystarczy, abyś miał dostęp do najważniejszych danych i raportów z każdego miejsca na ziemi. Wszystkie nasze systemy działają w chmurze, co znacząco ułatwia zdalną pracę. Nasze rozwiązania IT dla biznesu znacząco wpłyną na Twoją świadomość na temat funkcjonowania własnej firmy oraz zwiększenie jej wydajności na rynku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!