Stoki magazynowe – jak się ich pozbyć?

Stoki magazynowe są problemem wielu firm i przedsiębiorstw. To niesprzedany towar, który wciąż zalega w hurtowych ilościach po sklepach, magazynach i hurtowniach. Wpływa on bardzo niekorzystnie na rozwój firmy – blokuje bowiem przestrzeń magazynową, wymaga ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z magazynowaniem niepotrzebnego towaru, a nade wszystko to zamrożone środki, wyłożone na produkcję, z których nie ma jak spodziewać się zwrotu.

Stoki magazynowe – ciężar dla każdej firmy

Dlatego powstała nasza firma. Skupujemy zalegający towar. Twoje stoki magazynowe mogą już wkrótce przestać być problemem. Jesteśmy zainteresowani nabyciem hurtowych ilości różnego rodzaju produktów, począwszy od kosmetyków i artykułów chemicznych poprzez odzież, tekstylia, obuwie, przybory szkolne, artykuły biurowe, książki, na elektronice i drobnym AGD nie kończąc.

Efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową

Oferujemy możliwość odsprzedania nam zalegającego towaru – nie istotny jest powód, dla którego stoki magazynowe powstały. Czy były to nadwyżki produkcyjne, artykuły drugiej kategorii czy pozostałości po likwidowanej firmie, oferujemy odbiór towaru od klienta i zapłatę z góry. Dzięki temu zwolnisz miejsce na magazynie i odzyskasz środki wydane na produkcję. Dzięki nam zarządzanie magazynem i efektywna logistyka produkcją stanie się jeszcze prostsza.