Wieloosobowa budka telefoniczna do biura

Aktualnie panuje trend biur w otwartej przestrzeni. Jest to bardzo wygodne dla pracodawców z racji tego, że mogą zaoszczędzić na powierzchni biurowej lokując wszystkich pracowników w jednym miejscu. Niestety nie wpływa to zbyt korzystnie na ich efektywność pracy, ponieważ częsty hałas generowany przez dużą liczbę osób przeszkadza w skupieniu i prowadzeniu ważnych rozmów z klientem. Na szczęście nie zawsze trzeba przebudować biuro, aby rozwiązać ten problem. Wystarczy wieloosobowa budka telefoniczna do biura.

Zalety wieloosobowej budki telefonicznej do biura

Tak jak wspominaliśmy wcześniej wieloosobowa budka telefoniczna do biura to bardzo dobre rozwiązanie dla biura w którym panuje nieustanny hałas i pracownicy nie mogą się skupić. Jest mobilna, możemy ją przenieść w każde miejsce w biurze. Może służyć jako pokój do spotkań biznesowych lub chillroom. Boks jest przeznaczony dla 4-8 osób. Mamy możliwość wyboru wyposażenia w opcji biurowej lub konferencyjnej. Budka jest klimatyzowana automatycznie, wewnątrz znajdziemy fotele wykończone z wysokiej jakości materiałów.

wieloosobowa budka telefoniczna - biuro

Wyposażenie boksu

Wieloosobowa budka telefoniczna do biura może być wyposażona w 32 calowy telewizor do przeprowadzania biznesowych prezentacji. Zapewniamy media port, w którym podłączymy wszystkie urządzenia. Oświetlenie składa się z lamp, które nieemitują ciepła w technologii LED. Cała powierzchnia budki jest pokryta specjalną powłoką e-glass, która zmienia szyby z przeźroczystych na matowe jeśli potrzebujemy więcej prywatności.