Namiot reklamowy ATMOtent – promuj się na wydarzeniu plenerowym

Jak się przygotować na event plenerowy?

Stałociśnieniowy namiot reklamowy ATMOtent oferowany przez Litex Promo, to doskonała opcja na wydarzenia i eventy plenerowe. Bardzo prosto się go rozkłada. Zaledwie wystarczy 10 minut, by rozłożyć taki namiot. Jako że materiału jest dużo, to można bardzo efektownie wyeksponować logo firmy bądź treści, które chcemy przekazać. Pozwoli to na naprawdę skuteczne promowanie marki.

namiot cyrkowy
Namiot reklamowy ATMOtent ma bardzo nowoczesny design, co sprawia, że dobrze się prezentuje na wszystkich eventach. Ma trochę futurystyczny sznyt, co pozwoli na wyróżnienie się na tle konkurencji.
namiot reklamowy ATMOtent pozwala na mobilność. Jednorazowy zakup pozwoli na promowanie się podczas rozmaitych imprez plenerowych. Jest łatwy w transporcie i bardzo mobilny. Co ważniejsze namiot jest wodoodporny, co sprawia, że nawet w przypadku załamania pogody, wciąż będzie można odpowiednio zaprezentować się podczas eventu jak również utkwić w umyśle pracodawcy jako firma, która użycza przydatnego narzędzia jakim jest dach nad głową. Dodatkowo jest również ognioodporny, więc nie musimy się obawiać katastrofy, w razie gdyby ktoś wbrew zaleceniom i prośbom palił podczas eventu.

Namiot reklamowy ATMOtent – wiele plusów, żadnego minusu

Warto podkreślić, że tego typu namiot to same plusy i warto promować siebie i swoją markę w ten sposób. Wypróbuj!