AGD

Akcesoria do myjek Bosch na Ceneo

Myjka ciśnieniowa to bardzo często wykorzystywane urządzenie w gospodarstwach domowych, firmach oraz warsztatach. Myjka umożliwia czyszczenie i mycie zarówno powierzchni płaskich takich jak elewacje budynków, chodniki i kostkę brukową oraz miejsc trudno dostępnych, samochodów i maszyn. Szerokie i uniwersalne zastosowanie sprawia, że jest to bardzo chętnie wybierane urządzenie. Ponadto wykorzystując dedykowane akcesoria do myjek Bosch zakupione na Ceneo możemy jeszcze bardziej przyspieszyć wykonywaną prace.

Sposób działania myjki ciśnieniowej

Myjka ciśnieniowa jak sama nazwa wskazuje wyrzuca wodę pod dużym ciśnieniem, które wynosi od około 50 do nawet 130 barów. Niezbędne akcesoria do myjek ciśnieniowych BoschWewnątrz myjki znajduje się pompa, która odpowiada za ciśnienie wody. Aby rozpocząć pracę z tym urządzeniem wystarczy podpiąć je do węża ogrodowego połączonego ze stałym ujęciem wody z naszego domu.

Akcesoria do myjek Bosch na Ceneo

Akcesoria do myjek Bosch na Ceneo to między innymi dodatkowe szczotki, dłuższe węże o długości nawet do 10 metrów, dedykowane lance, dysze oraz adaptery i pojemniki na detergenty. Zaopatrz się w dedykowane akcesoria do myjki ciśnieniowej i usprawnij oraz przyspiesz wykonywanie czynności związanych z myciem powierzchni.