Szpaleta Fakro XLW-P 30 – nieograniczony kąt padania światła

Jesteś na etapie wymiany okien w swoim domu? Chcesz zadbać o odpowiednią ilość izolacji termicznej wokół okien, a także o to by nie ograniczać w żaden sposób kątu padania światła? W takim razie doskonałym rozwiązaniem będzie szpaleta Fakro XLW-P 30.

Szpaleta Fakro XLW-P 30 – zadbaj o prawidłową cyrkulację powietrza w swoim domu

Produkt jakim jest szpaleta wewnętrzna Fakro XLW-P 30 to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną w krótkim czasie wykonać wnękę okienną w pomieszczeniu. Szpaleta ta mocowana jest do ściany przy pomocy dedykowanych listew, które zapewniają odpowiednią szczelność. Wspomniane listwy wyglądają stylowo, dlatego z pewnością wpasują się one w klimat pokoju. XLW-P 30 zadba o prawidłową cyrkulację powietrza. Warto dodać, że jest ona wykonana z najlepszych jakościowo materiałów. Wodoodporne płyty laminowane sprawiają, że jest to produkt wytrzymały, a także bardzo łatwy do wyczyszczenia. Biały barwa szpalety odpowiada za odbijanie światła, a także za odpowiednie doświetlanie pokoju, w którym się znajduje.

Zadbaj o oryginalny charakter swoich okien

szpaleta Fakro XLW-P 30 - logo

Szpaleta wewnętrzna Fakro XLW-P 30 produkowana jest w dwóch odsłonach, które różnią się szerokością. Według własnych wymagań można dokonać zakupu wersji 30 cm lub 40 cm. Te wymiary tyczą się bocznych części produktu. Produkty te są dedykowane do okien wykonanych techniką aluminiowo-tworzywową. Polecamy je wszystkim tym, którzy pragną nadać oryginalny charakter swoim oknom.