Drzwi okna i schody – jak wybrać, by latami uświetniały wnętrze?

Ściany stoją, podłogi położone, a na suficie widoczne już miejsce na powieszenie lampy. Nowy, wymarzony dom w trakcie budowy! Na co czas teraz? Drzwi okna i schody – aby dopełnić powstałe już wnętrza i nadać im tego czegoś.

Nie sugeruj się innymi!

Wybór jest szeroki, wiadomo. Każdy z katalogów wnętrzarskich oferuje wiele, przez co misz-masz mamy gwarantowany. A tu, tak faktycznie, nie ma dużej filozofii. Nie ma co ślepo podążać za katalogowymi poleceniami – trzeba zaufać swojemu indywidualnemu stylowi. Drzwi okna i schody mają stanowić nie tylko wiadomy z góry element użytkowy, ale powinny być ozdobą i dumą! Nie warto wybierać byle czego. Co więcej – dopasowanie odpowiednich może być całkiem przyjemne!

drzwi okna i schody którym warto sie przyjrzeć - tylko na Ceneo

Ratunku, jakie drzwi okna i schody wybrać?

Do industrialnego wnętrza warto wybierać materiały bardziej surowe, z elementami metalu lub litego drewna. Loft chętnie przyjmie wysokie, proste okna, wpuszczające do środka światło dzienne. Aby nadać charakteru czarno-białemu wnętrzu można przełamać go drzwiami w intensywnej, ciepłej barwie. Jeżeli chcemy, aby pokój był swojski – warto pokusić się o wybór naturalnych barw drewna oraz tradycyjnych wzorów. Mimo, że wydaje się to śmieszne i nieistotne – właściwe dopasowanie ma duży wpływ na to, jak później będziemy się czuli w naszych wnętrzach. Drzwi okna i schody stanowią jedne z ważniejszych elementów przestrzeni, warto więc dłużej pomyśleć nad ich wyborem.