Kotły Kamen na Ceneo.pl – zima już nigdy nie będzie straszna

Planujesz zakup nowego kotła do swojego domu? Chcesz zadbać o skuteczne ogrzewanie w zimie, lecz nie wiesz jaki piec będzie najodpowiedniejszy? Kotły Kamen na Ceneo.pl to produkty cechujące się najwyższą jakością oraz niezawodnością.

Kotły Kamen na Ceneo.pl – ogrzewanie bez konieczności obsługi pieca

Kotły Kamen na Ceneo.pl - eko

Kotły Kamen na Ceneo.pl to urządzenia nowoczesne, które są sterowane przy pomocy komputera. Posiadają one podajnik ślimakowy oraz solidne palenisko żeliwne – retortowe. Produkty od firmy Kamen są często wyposażane w palnik 2 generacji, które zwany jest także retortą obrotową. Palnik ten sprawia, że możemy spalać w piecu ekogroszek oraz miał, który cechuje się granulacją na poziomie od 5 do 25 mm. Ciekawym rozwiązaniem jest ruszt awaryjny, który sprawdza się w sytuacji gdy braknie energii elektrycznej lub podajnik ulegnie awarii. W takim przypadku na ruszcie awaryjnym można spalać także inne paliwa. Poprzez umieszczenie w kotłach tych sterowania oraz podajników, ich obsługa ogranicza się jedynie do uzupełniania paliwa raz na 2-5 dni, a także czyszczeniu pojemnika, w którym zbiera się popiół.

Ogrzewanie domu nigdy nie było takie proste

Warto dodać, że kocioł od firmy Kamen poza sezonem, jest zdolny do pracy w układzie z bojerem odpowiadającym za wodę bieżącą. według własnych preferencji można także umieścić zasobnik paliwa – z prawej lub lewej strony. Kotły Kamen na Ceneo.pl wytwarzane są z materiałów o najwyższej jakości, dlatego możesz być pewny, że po zakupie będzie on pracował niezawodnie przez długie lata.