Fototapety na szafę – nowe życie starej szafy

Fototapety na szafę to propozycja na udekorowanie zarówno nowej, jak i tej już nieco podniszczonej szafy. Twoje meble niekoniecznie pasują do całego pokoju? Zamiast kupować noże wystarczy ozdobić je fototapetą w odpowiednim kolorze i po problemie! W ten sposób możesz na przykład kupić taki sam zestaw szaf do pokoju swoich dzieci i dobrać do nich odpowiednie fototapety, stosownie do wieku, płci i zainteresowań każdej ze swoich pociech.

Fototapeta na szafę do pokoju chłopcaFototapety na szafę – zastosowania

Fototapety na szafę to bardzo szczególna dekoracja. Pozwala tchnąć nowe życie w zwykłe meble i odmienić całkowicie wygląd szaf. Za pomocą tej metody możesz także zakamuflować zniszczenia, zarysowania i wszelkie inne usterki wizualne na meblach. Dzięki współpracy z firmą Topago bez problemu stworzysz przepiękne fototapety, niezależnie czy na szafę wnękową, wolno-stojącą czy przesuwaną.

Nie tylko do pokoju dziecięcego

Wybór wzoru dla fototapety na szafę zależeć będzie od charakteru pomieszczenia, do którego chcemy ją wstawić. Jednym z bardziej popularnych rozwiązań są motywy bajkowe, które fajnie sprawdzają się w przypadku pokojów dziecięcych oraz instytucji typu żłobek albo przedszkole. Z kolei rośliny jadalne będą świetnym motywem przewodnim fototapet do jadalni czy kuchni.