Cisco hwic-1ge-sfp – stabilny dostęp do internetu

Planujesz zakup nowego komputera i nie wiesz jakie części będą najodpowiedniejsze? Zastanawiasz się jaką kartę sieciową wybrać, aby połączenie internetowe było stabilne i charakteryzowało się dobrym sygnałem? Wybierz produkt jakim jest Cisco HWIC-1GE-SFP.

Cisco HWIC-1GE-SFP – karta sieciowa zgodna z Jumbo Frames

cisco hwic-1ge-sfp

Cisco HWIC-1GE-SFP  to urządzenie służące do umieszczenia wewnątrz jednostki centralnej. Działa ono w technologi przewodowej oraz cechuje się maksymalną prędkością aż do 1000 Mbit na sekundę. Warto dodać, że produkt ten jest zgodny z Jumbo Frames i korzysta z podpory odpowiadającej za kontrolę przepływu. Protokoły zarządzające, których używa ten model to SNMP oraz IGMP. Posiada on certyfikaty takie jak FCC oraz CISPR22. Jeśli wciąż masz wątpliwości, czy produkt ten będzie odpowiedni, dodamy tylko że Cisco HWIC-1GE-SFP jest produktem zgodnym z przemysłowymi standardami, takimi jak na przykład: IEEE 802.3, IEEE 802.3z, a także IEEE 802.1Q. Jest on wyposażony we wskaźnik zasilania LEd oraz w miedziane i optyczne porty Gigabit Ethernet, które cechują się łącznością T1 / E1 i T3 / E3. Produkt ten zapewni Ci stabilny dostęp do internetu, który będzie wyróżniał się szybką prędkością.

Karta sieciowa – co to takiego?

Karta sieciowa jest urządzeniem, które służy do konwertowania pakietów danych w sygnały dostarczane wewnątrz sieci komputerowej. Warto dodać, że karty sieciowe mogą pracować tylko w jednym standardzie. Praca w dwóch standardach w jednym czasie jest niemożliwa.