Garmin Vivofit JR 3 Marvel Black Panther – zegarek interaktywny dla dzieci

Jeśli jesteś na etapie szukania prezentu dla swojego dziecka to sprawdź koniecznie zegarek interaktywny Garmin Vivofit JR 3 Marvel Black Panther. Model ten wyróżnia się oryginalnie wyglądającą konstrukcją oraz wieloma ciekawymi funkcjami, które z pewnością przypadną do gustu Twojego malucha. Zobacz co jeszcze warto wiedzieć na temat tego produktu.

Czym wyróżnia się model Garmin Vivofit JR 3 Marvel Black Panther?

Zegarek interaktywny Garmin Vivofit JR 3 Marvel Black Panther jest nie tylko znakomitym monitorem dziecięcej kondycji, lecz zapewni Twojemu maluchowi niezapomnianą rozrywkę. Dzięki niemu będzie mógł on przeżyć ekscytujące chwile z przygodami dostępnymi w aplikacji Marvel Avengers. Warto dodać, że konstrukcja tego zegarka jest wodoodporna, dlatego dziecko może korzystać z niego nawet podczas kąpieli. Wymienna bateria starcza na rok pracy, dlatego nie musisz się martwić o ładowanie. Z pomocą zegarka będziesz mógł monitorować kroki, sen oraz codzienne aktywności Twojej pociechy.

Spraw radość swojemu dziecku

Garmin Vivofit JR 3 Marvel Black Panther to urządzenie, dzięki któremu Twój syn będzie mógł odkrywać świat i uczyć się poprzez zabawę. Karty treningowe, które są dostępne w zegarku pozwolą mu podjąć wyzwanie aktywności fizycznej Kapitana Ameryki. Z ich pomocą nauczy się on podstawowych ćwiczeń! Należy wspomnieć też o tym, że sprzęt ten pozwoli mu łączyć się ze znajomymi w aplikacji Garmin Connect.

garmin vivofit jr 3 marvel black panther