Nawigacja Pioneer AVIC-F260 – zapomnij o problemach na drodze

Szukasz sprawdzonego rozwiązania, które pozwoli Ci uzyskać doskonałą nawigację do swojej stacji medialnej? Sprawdź koniecznie produkt jakim jest nawigacja Pioneer AVIC-F260.

Jedź do celu bez przeszkód i straty czasu

Nawigacja Pioneer AVIC-F260 to nic innego jak moduł GPS przeznaczony do montażu ukrytego. Służy on do podłączenia do stacji medialnej AVH oraz został stworzony podczas współpracy ze stacjami marki Pioneer. Warto dodać, że produkt ten jest kompatybilny z urządzeniami 2010-2012 wyposażonymi w ekran WQVGA. Urządzenia, które także będą działać bezproblemowo to wszystkie nowe stacje z ekranem o wysokiej rozdzielczości WVGA.

Podróżuj po całym świecie z najnowszymi mapami

Dzięki urządzeniu jakim jest nawigacja Pioneer AVIC-F260 będziesz mógł podróżować po całym świecie! Zawiera ona mapy ponad 40 Państw na SD. Po zakupie otrzymujesz także oprogramowanie iGo Prio. Warto dodać, że produkt ten jest obsługiwany za pomocą ekranu dotykowego. Posiada on wbudowany tuner RMC, a także zewnętrzną antenę w komplecie. Jeśli chcesz poruszać się samochodem bez obaw o zagubienie to jest to sprzęt dla Ciebie.

nawigacja pioneer avic-f260