Microshred 99ms – niezbędne urządzenie w Twoim biurze

W każdym biurze znajdą się przestarzałe dokumenty, które wymagają zniszczenia. Aby to zrobić w szybki i wygodny sposób warto zainwestować w niszczarkę Microshred 99ms, która sprawdzi się w średnich i mniejszych biurach dla 3-5 osób. Oferowana przez nas niszczarka pracuje bardzo cicho i jest całkowicie bezpieczna. Zachęcamy do przeczytania całego naszego artykułu, aby dowiedzieć się więcej na temat tego urządzenia.

microshred 99ms człowiek w biurze

Funkcjonalności i parametry niszczarki Microshred 99ms

Jeśli mieli Państwo okazję korzystać z różnych niszczarek, na pewno przytrafił się problem z zniszczeniem jednorazowo dużej ilości kartek lub innych dokumentów. Dla niszczarki Microshred 99ms nie będzie to stanowiło najmniejszego problemu. Jednorazowo zniszczy nawet do 14 kartek. Poradzi sobie również z kartami kredytowymi czy dokumentami z zszywkami. Urządzenie jest wyposażone w wyjmowany kosz o pojemności 34 litrów. Warto, również wspomnieć o zamontowanych kółkach, dzięki czemu bez problemu będziemy mogli przemieścić urządzenie do innego pomieszczenia. W niszczarce są dostępne funkcje start-stop oraz funkcja cofania.

Czym się wyróżnia oferowane przez nas urządzenie?

Niszczarka jest wyposażona w blokadę, która zapobiegnie zacięciom. Dzięki czujnikom zamontowanym w szczelinie zatrzymuje pracę w momencie dotknięcia szczeliny wejściowej. Urządzenie jest przyjazne w użytkowaniu dla dzieci. Niszczarka Microshred 99ms jest, również oszczędna. Urządzenie wyłącza się automatycznie po 2 minutach od braku jakiejkolwiek aktywności.