Opony zimowe – średnica 17 – najlepszym wyborem dla aut terenowych?

Posiadając auto terenowe z pewnością nie raz się zastanawiałeś, czy opony zimowe średnica 17, to dobry wybór. Nasi eksperci postanowili przyjrzeć się bliżej temu zagadnieniu. Przeczytaj cały artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

Najlepsze opony zimowe średnica 17 dla terenówki

Auta terenowe posiadają bardzo duże koła. Trzeba o tym pamiętać kupując opony zimowe średnica 17 np. na Ceneo –https://www.ceneo.pl/Opony_zimowe/Srednica:17.htm. Tutaj najlepszym sposobem na wybór odpowiednich opon jest dostosowanie ich do swoich potrzeb, nawyków oraz oczekiwań. Pamiętajmy również, że powinniśmy zmieścić się w planowanym budżecie. Jest to bardzo istotna kwestia w obecnych czasach. Kupując opony zimowe średnia 17 zrobimy najlepszą rzecz dla ochrony zawieszenia naszego auta terenowego. Kupujmy z rozsądkiem.

Opony

Zanieczyszczenie


Jazda samochodem przyczynia się znacząco do zanieczyszczenia powietrza. Według amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska, transport odpowiada za prawie 30 procent wszystkich gazów cieplarnianych uwalnianych do środowiska, a pojazdy „wykorzystywane głównie do transportu indywidualnego odpowiadają za 62 procent całkowitej emisji z transportu”. Agencja wymienia samochody jako głównych dostawców węglowodorów, tlenków azotu, tlenku węgla i dwutlenku siarki wśród innych zanieczyszczeń.