Drukarki do kart plastikowych w ofercie Unicard

Jeśli poszukujesz lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o drukarkach do kart plastikowych najwyższej jakości to doskonale trafiłeś. W ofercie Unicard znajdziecie Państwo drukarki od renomowanych producentów Matica oraz Evolis. Urządzenia te mogę być dodatkowo wyposażone w koder elektronicznych kart stykowych, koder paska magnetycznego, koder elektronicznych kart zbliżeniowych.

Czym charakteryzuje się drukarki do kart plastikowych?

Drukarki do kart plastikowych są najwyższej jakości. Za ich pomocą możemy drukować kolorowo jak i monochromatycznie. Mamy do wyboru, również druk dwustronny oraz jednostronny. Drukarki są bardzo proste w obsłudze. Świetnie sprawdzą się do druku kart podarunkowych, lojalnościowych, legitymacji, wizytówek czy identyfikatorów. Oprócz drukarek w ofercie Unicard znajdziecie, również różne akcesoria do kart oraz karty plastikowe. Warto podkreślić, że Unicard jest jedynym oficjalnym w Polsce dystrybutorem firmy Evolis oraz Matica.

Rodzaje drukarek:

W ofercie Unicard znajdziecie drukarki, które dzielą się na dwa rodzaje m. in. retransferowe oraz termotransferowe/termosublimacyjne. Główną różnią między dwoma rodzajami drukarek jest technika druku. Druk retransferowy cechuje się wysoką trwałością głowicy. Drukarki termosublimacyjne wykorzystują w druku kolory CMYK pod wpływem temperatury. Więcej dowiesz się z oficjalnej strony Unicard. Zapraszamy!