Garmin Fenix 7x Solar Niebieskoszary – Multisportowy zegarek

Smartwatch Garmin Fenix 7x Solar Niebieskoszary jest idealny dla osób aktywnych. Jeśli zaliczasz się do takich osób to z pewnością ten zegarek przypadnie Ci do gustu. Jedną z głównych usprawnień o jakich warto wspomnieć jest długa żywotność baterii. Za sprawą solarnej soczewki Power Glass. Smartwatch jest wyposażony m. in. w takie funkcje jak czujniki monitorujące Twój organizm, aplikacje sportowe, funkcje treningowe.

Czym wyróżnia się Garmin Fenix 7x Solar Niebieskoszary spośród konkurencji?

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej soczewka solarna Power Glass™ wydłuża czas pracy baterii i wspiera wszystkie funkcjonalności zegarka. Garmin Fenix 7x Solar Niebieskoszary został wykonany z wytrzymałych materiałów i jego konstrukcja jest bardzo solidna. Soczewka z ładowaniem solarnym ma średnicę 51 mm. Zapewniamy, że zegarek spełnia wszelkie normy militarne w kwestii wstrząsów, temperatury, wodoodporności.

Funkcjonalności smartwatcha

W Garmin Fenix 7x Solar są dostępne funkcje takie jak funkcje surfingowe, ćwiczenia HIIT, sugestie dotyczące codziennych treningów, dynamika jazdy na rowerze, symulację czasu wyścigu, statystki aktywności, wytrzymałość w czasie rzeczywistym, asystent odpoczynku i wiele więcej. W ciągu nocy przydadzą się nam takie funkcje jak np. wbudowana latarka wielodiodowa. Więcej dowiesz się z rozbudowanego opisu zegarka na stronie eAzymut.