Garmin Instinct 2 Solar Tactical czarny – Wytrzymały zegarek na ekstremalne warunki

Jeśli jesteś wymagającym użytkownikiem i szukasz zaawansowanego zegarka do zadań specjalnych to doskonale trafiłeś. Garmin Instinct 2 Solar Tactical czarny jest to smartwatch najbardziej zaawansowany z dostępnych wersji odsłony Instinctów. Został zaprojekowany z myślą o funkcjach taktycznych podczas wypraw w trudnych warunkach. Odpowiednie warunki nasłonecznienia umożliwiają naładowanie zegarka i jego nieprzerwaną pracę.

O jakich funkcjonalnościach warto wiedzieć w zegarku Garmin Instinct 2 Solar Tactical czarnym?

Garmin Instinct 2 Solar Tactical czarny oferuje użytkownikom liczne zaawansowane funkcje taktyczne. Szczególnie warto wspomnieć o trybie noktowizyjnym, który ułatwia odczytywanie wartości w warunkach nocnych. Tryb ukrycia wycisza wszelkie dźwięki powiadomień, aby zapobiec wykryciu naszej obecności w pobliżu. Jest, również tryb wymazywania danych w przypadku. Wszystkie pomiary geolokalizacyjne wspierane są przez łączność z GPS.

Funkcje Smart

Smartwatch Garmin Instinct 2 Solar Tactical czarny został wyposażony w bogate funkcje sportowe oraz treningowe. Monitoruje funkcje zdrowotne oraz nasze samopoczucie podczas dnia. Bardzo przydatną funkcją jest, również Garmin Pay czyli płatności zbliżeniowe. Możemy bez problemu zsynchronizować zegarek z naszym telefonem, aby otrzymywać wszelkie wiadomości oraz powiadomienia. Zachęcamy do odwiedzenia strony sklepu internetowego eAzymut, aby dowiedzieć się więcej na temat zegarka w celu zakupu.