Poznaj zespół Kliniki Form- Wojciech Ceran

Cierpisz na uraz w obrębie kończyny dolnej i szukasz odpowiedniego doktora, który poprowadzi Twoje leczenie w Warszawie? Poznaj specjalistów Kliniki Form w dziedzinie ortopedii. Doktor Wojciech Ceran specjalizuje się w profilaktyce i leczeniu urazów stóp oraz kolan. Poznaj bliżej jego zakres działań.

Kim jest Doktor Wojciech Ceran?

Wojciech Ceran jest znanym specjalistą Kliniki Form w Warszawie. Jego główną specjalizacją i obszarem zainteresowania jest chirurgia stawu skokowego, stopy oraz kolana. Mężczyzna kształcił się w II Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Otrzymał wyróżnienie za swoje wyniki w nauce. Swoje pierwsze doświadczenie zdobył na stażu w Wojskowym Instycie Medycznym w Warszawie. Mężczyzna od lat pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Prof. Adama Grucy CMKP oraz w Klinice Form w Warszawie. Lekarz świetnie rozumie zagadnienia medycyny sportowej oraz profilaktykę urazów stawu kolanowego. Jest uczestnikiem szkoleń i kursów medycznych w Polsce i za granicą.

wojciech ceran

Jakie specjalizacje wyróżniają tego lekarza?

Doktor Wojciech Ceran zajmuje się leczeniem różnych urazów stawu stopy, deformacji takich jak płaskostopie oraz urazów kostno-stawowych w obrębie kończyn dolnych. Lekarz znany jest z leczenia urazów u sportowców i biegaczy. Nie obce są mu choroby mięśni, ścięgien i nerwów kończyn dolnych. Mężczyzna prowadzi również następujące operacje w okolicy przedstopia:

  • korekcje palucha koślawego
  • nerwiaka Mortona
  • deformacje palców stóp

Umówienie wizyty u tego lekarza jest możliwe na stronie Kliniki Form w Warszawie. Na stronie internetowej tego miejsca można odnaleźć numer telefonu, gdzie prowadzone są zapisy na konsultacje.