Obiektywy do telefonu – idealny gadżet dla wszystkich miłośników fotografii

Telefony dostępne na rynku wyposażone są w coraz lepsze aparaty, którymi możemy uzyskać zdjęcia bardzo zbliżone do zdjęć z lustrzanki czy aparatu. Pomimo tego, że zdjęcia z naszych telefonów odznaczają się coraz lepszą jakość, wśród użytkowników smartfonów znajdziemy osoby, które chciałaby uzyskać jeszcze lepsze efekty i to właśnie im polecamy obiektywy do telefonu!

Obiektywy do telefonu – jaki efekt uzyskamy z ich pomocą?

Obiektywy do telefonu - efekt z wykorzystaniem obiektywu makro

Obiektywy do telefonu to niewielki gadżet, dzięki któremu możemy uzyskać naprawdę interesujące efekty na zdjęciach. Najpopularniejsze rodzaje obiektywów to: makro, szerokokątny (wide) oraz rybie oko (fish eye). Każdy z nich daje odmienny efekt. Obiektyw makro pozwala uzyskać wyraźne i ostre zdjęcia obiektów oddalonych od niego o 1 do 3 cm. Z jego pomocą możemy uzyskać zdjęcia oddające naprawdę drobne szczegóły fotografowanego obiektu. Przykładowe zdjęcie z użyciem tego obiektywu możecie zobaczyć obok. Kolejny obiektyw, a więc obiektyw szerokokątny pozwala nam poszerzyć obraz, dzięki czemu uzyskamy szerszy kadr. Ostatni obiektyw, czyli obiektyw z efektem rybiego oka tworzy charakterystyczny efekt wypukłego obrazu.

Gdzie kupić obiektywy do telefonu?

Obiektywy do telefonu - sprawdź ten gadżet w sklepie E-trade

Gadżet ten znajdziesz w sklepie internetowym E-trade. W ofercie znajdziesz zestaw wszystkich wymienionych wyżej obiektywów w naprawdę atrakcyjnej cenie. Jeśli masz dość nudnych zdjęć z telefonu, to koniecznie wypróbuj obiektywy do telefonu, dzięki którym uzyskasz imponujące efekty! Przekonaj się sam!