Zasilacze awaryjne – co należy o nich wiedzieć?

Przerwy w dostawach prądu zdarzają się raz na jakiś czas. Taka awaria nawet najkrótsza może przeszkodzić w pracy przedsiębiorstwa. Dodatkowo jeśli dane przedsiębiorstwo jest z branży mocno wykorzystującej infrastrukturę IT, tym bardziej powinno się zabezpieczyć przed tego rodzaju zdarzeniami. Idealnym rozwiązaniem na ten problem będą zasilacze awaryjne, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.

Rodzaje zasilaczy awaryjnych

Oferujemy zasilacze awaryjne UPS, które są najczęściej używane wśród użytkowników. Dostarczają energię elektryczną przy dłuższych przerwach w dostawie prądu. Świetnie sprawdzą się zarówno w domu jak i większych firmach. Często tego rodzaju sprzęt wykorzystuje się w serwerowniach. Oprócz takiego sprzętu mamy, również w asortymencie zasilacze awaryjne UPS FSP, które charakteryzują się tym, że mogą podtrzymywać zasilanie wielu zróżnicowanych urządzeń. Składa się na to wiele czynników m.in. czas podtrzymania, moc oraz napięcie.

zasilacze awaryjne

Dodatkowe informacje

Warto pamiętać, że zasilacze awaryjne typu UPS FSP są wyposażone w dodatkowe sloty na adaptery. Za ich pomocą mamy możliwość podłączenia, różnego rodzaju urządzeń. Niektóre z nich mają opcję EKO, czyli energooszczędnego trybu pracy. Oprócz zasilaczy awaryjnych znajdziecie Państwo u nas akcesoria przeznaczone do urządzeń wykorzystywanych przez przedsiębiorstwa jak i te w warunkach domowych. Po więcej informacji serdecznie zapraszamy na stronę Comel IT.