Quatix 6X Solar – elegancki zegarek firmy Garmin

Jeśli jesteś na etapie zakupu nowego zegarka to sprawdź koniecznie model Quatix 6X Solar, który pochodzi od firmy Garmin. Produkt ten cechuje się eleganckim designem oraz wieloma przydatnymi funkcjami. Zobacz co jeszcze warto wiedzieć na jego temat.

Multisportowy zegarek z funkcją GPS

Quatix 6X Solar to multisportowy zegarek, który jest ładowany przy pomocy energii słonecznej. Produkt ten jest dedykowany głównie osobom, które spędzają dużo czasu żeglując po morzu. Dzięki niemu będziesz mógł przejąć kontrolę nad łodzią i sterować różnymi funkcjami z poziomu nadgarstka. Jego wytrzymała konstrukcja sprawia, że nadaje się on na każde warunki. Dzięki mapom brzegowym oraz śródlądowym bez problemu odnajdziesz się nawet będąc poza zasięgiem sieci. Zegarek ten to także doskonały dodatek dla sportowców. Posiada on bowiem wgrane liczne aplikacje do rozmaitych treningów. Ciekawostką jest, że umożliwia on także realizowanie płatności zbliżeniowych.

Poznaj lepiej Quatix 6X Solar

Zegarek GPS Quatix 6X Solar to urządzenie, które łączyć można z ploterami nawigacyjnymi marki Garmin oraz innym sprzętem. Za pośrednictwem funkcji Sailassist będziesz mógł planować i odtwarzać start w regatach. Stwórz wirtualną linię startową i zaplanuj najlepszy moment oraz pozycję do startu. Dzięki asystentowi halsowania dostaniesz informacje kiedy znajdziesz się za linią startu. Jeśli jesteś żeglarzem to model Quatix 6X z pewnością zrobi na Tobie ogromne wrażenie.

quatix 6x solar