Telewizory 60 cali

Chcesz zmienić telewizor na większy? Wbrew pozorom nie wystarczy przeglądać oferty na telewizory 60 cali i wybrać któryś z nich. Oprócz rozmiaru warto przyjrzeć się innym czynnikom – jakim? Informujemy!

Telewizory 60 cali – jakie wybrać?

Oprócz wyboru matrycy (naturalnie najbardziej polecaną jest OLED), warto zwrócić uwagę na np. rozdzielczość i przekątną ekranu. Niegdyś FULL HD było szczytem marzeń, teraz telewizory 60 cali muszą obsługiwać 4K. Ciekawym rozwiązaniem jest także HDR czyli High Dynamic Range, co pogłębia kolory. Rozwiązanie to sprawia, że kolory są bardziej żywe i realistyczne, dzięki czemu obrazy przedstawione na ekranie odbieramy jakby były na wyciągnięcie ręki. Rozwiązane te przeznaczone są również dla graczy na konsolach – realistyczny i dokładniejszy obraz znacząco uprzyjemni rozgrywkę.
Dodatkiem, niekoniecznym choć przydatnym, jest tzw. smart TV. Smart TV umożliwia surfowanie po Internecie, instalowanie gier oraz aplikacji, korzystanie z You Tube a także z serwisów oferujących wypożyczanie seriali i filmów jak np. Netflix czy też inne platformy VOD.

Telewizor z dawnych czasów

Telewizory 60 cali dostępne tutaj: https://www.ceneo.pl/Telewizory/Przekatna_ekranu:60_cali.htm