Toshiba Portege R30 – Czym się charakteryzuje ten laptop?

Komputer Toshiba Portege R30 świetnie sprawdza się do zadań biurowych jak i do użytku prywatnego. Cechuje się niezwykłą wydajnością za sprawą procesora Intel Core i7. Jest to laptop wielozadaniowy i multimedialny. Do automatycznego przyspieszenia wykorzystuje się technologie Intel Turbo Boost 2.0. Za sprawą karty graficznej Intel HD Graphics 4600 możemy doświadczyć niesamowitych efektów graficznych. Kolory są bardziej wyraziste, głębsze oraz ostrzejsze.

Co wyróżnia Toshiba Portege R30?

Wśród laptopów przenośnych, Toshiba Portege R30 wyróżnia się tym, że posiada prawdziwy napęd DVD. Wiele przenośnych laptopów do tego coraz częściej odchodzi. Niemniej jednak jest to przydatna funkcjonalność, szczególnie w pracy. Również warto zaznaczyć, że konstrukcja laptopa jest bardzo wytrzymała i odporna na uderzenia. Potwierdzić mogą to specjalne teksty, które sprawdzają odporność laptopa na trudne warunki, wstrząsy i upadki. Dzięki temu możemy być spokojni jeśli chodzi o ryzyko utraty danych czy konieczność naprawy.

Dodatkowe informacje

Toshiba Portege R30 jest to sprzęt najwyższej jakości przeznaczony do najtrudniejszych zadań. Jest niezwykle wydajny, a dzięki systemowi chłodzenia nie przegrzewa się nawet przy długotrwałej pracy. Dodatkowo warto wspomnieć o dużej pojemności baterii, która umożliwia pracę do 9 godzin bez ładowania.