Moeller Stealth Acoustics – renomowany producent oporządzenia

Moeller Stealth Acoustics to polski przedstawiciel międzynarodowej formy Eaton, która produkuje artykuły i akcesoria elektrotechniczne i elektryczne. W naszym sklepie znajdą państwo szeroki asortyment produktów tej firmy, które służą do instalacji i systemów oświetleniowych, radiowo-telewizyjnych, internetowych i innych, które wykorzystywać będą energię elektryczną. Ogrom wyspecjalizowanych przycisków, przełączników i gniazdek sprawia, że wykańczając nowoczesny salon czy inne pomieszczenie nie sposób pominąć produktów tej klasy.

Moeller Stealth Acoustics, czyli głośniki w ścianie

Za pomocą produktów firmy Moeller Stealth Acoustics możesz umieścić w ścianach cały system głośników podtynkowych. Będzie to wyglądało dużo bardziej estetycznie, ponieważ w zabudowie znajdą się też kable, które normalnie walałyby się po podłodze, zaburzając w ten sposób wystrój pomieszczenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu redukujemy liczbę elementów, na których zbierałby się kurz. Dodać należy, że taki system gwarantuje nam efekt dźwięku przestrzennego, co zwiększa satysfakcję płynącą z konsumowania multimediów.

Inne akcesoria i oporządzenie instalacji elektrycznej

W ofercie naszego sklepu znajdują się także akcesoria firmy Moeller Stealth Acoustics, dzięki którym przygotujemy funkcjonalną instalację elektryczną. Znajdziemy tu wiele rodzajów gniazdek: elektryczne, internetowe, radiowo-telewizyjne, końcowe, przelotowe, z bolcem oraz z uziemieniem. Dostaniemy także różnego rodzaju łączniki. Nie braknie w końcu opraw na lampy ścienne, czy włączników jedno oraz wieloprzyciskowych.

Moeller Stealth Acoustic pozwolą zorganizować przestronny i nowoczesny pokój.