gry

Najlepsza Fifa 18 – gra sportowa dla każdego fana piłki nożnej

Najlepsza seria gier sportowych Fifa 18 co roku otrzymuje nową odsłonę zaktualizowaną pod wieloma względami. W każdej kolejnej części gracze otrzymują od twórców zaktualizowane składy, ligi, funkcjonalności. Ponadto poprawie ulega oprawa audiowizualna. Ukłonem skierowanym w stronę polskich fanów piłki nożnej jest także uwzględnienie komentarza w wykonaniu głosów doskonale znanych z transmisji, które można obejrzeć na co dzień w telewizji.

najlepsza fifa 18 zrzut ekranu

Najlepsza Fifa 18 – dołącz do gwiazd!

Ciekawym trybem, który został zaimplementowany w grze Fifa 18 jest tryb kariery. Pozwala on na wcielenie się w rolę jednego z zawodników i poprowadzenie jego ścieżki przez kolejne szczeble, aż do momentu znalezienia się w w jednej z topowych drużyn. W całym procesie ważną rolę odgrywa nieustanny rozwój umiejętności.

Technikalia

Jak już wspomnieliśmy, każda kolejna odsłona serii Fifa 18 otrzymuje odpowiednio zaktualizowaną oprawę audiowizualną. Najlepsza jakość grafiki możliwa jest do osiągnięcia w połączeniu z wysoką wydajnością między innymi dzięki wykorzystaniu silnika Frostbite, który napędza również inne znane tytuły – chociażby najnowsze części serii Battlefield. Jednocześnie wymagania sprzętowe nie ulegają znacznemu wzrostowi.

najlepsza fifa 18