Pioneer CDJ 900 Nexus

Profesjonalny produkt audio – Pioneer CDJ 900 Nexus Pioneer CDJ-900 Nexus profesjonalny sprzęt audio

Pioneer CDJ 900 Nexus to cyfrowy odtwarzacz z linii produktów DJ NXS. Model ten jest zaprojektowany w oparciu o starszą wersję o numerze CDJ-900. Dodano mu takie technologie jak: kolorowy wyświetlacz LCD, odtwarzanie ze smartfona, funkcję Beat Divide oraz Beat Sync dla aż czterech decków. Oprogramowanie potrzebne do tego urządzenia to rekordbox. Działa on zarówno na PC jak i Mac’u. Oprogramowanie to jest kompatybilne z  bezpłatną aplikacją na telefony oraz tablety. Pozwala to na tworzenie kawałków na smartfonie i przerzucenie ich do odtwarzacza.

Specyfikacja Pioneer CDJ 900 Nexus Funkcjonalność w cenie, Pioneer CDJ 900 Nexus

W tej wersji umieszczono duży kolorowy wyświetlacz LCD. Pozwala to na przeglądanie katalogów oraz wyświetla informację o utworze. Można dowolnie wybrać w jaki sposób chce się przeglądać treść. Do wyboru mamy gotowe konfiguracje lub własne ustawienia. Pioneer CDJ 900 Nexus posiada funkcję Wave Zoom, która pozwala użytkownikowi na bardziej precyzyjne utworzenie pętli. Dodatkowym ułatwieniem jest Beat Countdown. Odlicza on ilość beatów do zaznaczonego przez nas miejsca. Najciekawszym dodatkiem w tym modelu jest analiza utworów. Utrzymaj swój miks w harmonii, system pokaże, które utwory najbardziej pasują do tego co jest obecnie odtwarzany.

Jak widać po powyższym opisie Pioneer CDJ 900 Nexus to sprzęt z najwyższej półki. Odmieni on tworzone przez Ciebie mixy i utwory. Jest to profesjonalny produkt DJ’ski, którego oczekuje się od marki Pioneer.