gry

Najlepszy pad Xbox 360

Podstawowym sprzętem każdego prawdziwego gracza jest kontroler. Bez względu na to, jakie gry lubisz najbardziej – czy jest to Fifa, wyścigi czy Tekken, chcesz aby rozgrywka odbywała się bez opóźnień, w możliwie najbardziej komfortowy i intuicyjny sposób. Najlepszy pad Xbox 360 spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Pady Xbox 360

Najlepszy pad Xbox 360 – zalety

Każdy prawdziwy gamer zgodzi się ze stwierdzeniem, że zdecydowanie lepiej gra się na kontrolerze, niż na klawiaturze. A jak wiadomo – pad padowi nie równy, dlatego zakupienie najtańszego modelu może okazać się totalną porażką, która zamiast uprzyjemnić grę, całkowicie ją zniszczy. Najlepszy pad Xbox 360 da Ci wiele dobrze spędzonych godzin i 100% komfortu z gry. Został on tak zaprojektowany, by był maksymalnie dopasowany do gracza – nowe przyciski po obu stronach zostały dodane, aby jego użytkowanie było jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Dodatkowo, w związku z tym, że jest on kompatybilny z systemem Windows, może służyć nie tylko do gry na konsoli, ale także na komputerze PC.

Najlepszy pad Xbox 360 – gdzie go kupić?

Wydawać by się mogło, że taki sprzęt musi kosztować fortunę. Jednak nic bardziej mylnego. Wystarczy skorzystać z porównywarki cenowej Ceneo, aby znaleźć najbardziej korzystne oferty, które pomogą Ci zaoszczędzić nieco pieniędzy na np. kolejną grę. Sprawdź sam najlepszy pad Xbox 360 i polepsz komfort swojej gry!