gry

Najlepszy pad Xbox One – czym się różni od swojej poprzedniej wersji?

Najlepszy sprzęt do grania bez wątpienia jest czymś, na czym nie warto oszczędzać. W końcu to od niego zależy komfort naszej codziennej rozrywki, a za nim idzie także zwiększenie precyzji i responsywności. Szczególnie udaną konstrukcją dla graczy jest chociażby pad Xbox One. Docenią go szczególnie osoby, które lubią wygodnie rozsiąść się przed ekranem monitora lub telewizora na kanapie.

najlepszy pad xbox one w wersji białej

Najlepszy pad Xbox One – wygoda i efektowność

Sprzęt ten potrafi naprawdę zwiększyć wygodę i wrażenia płynące z gry. Potwierdzą to choćby fani serii takich jak Dark Souls, czy Fifa. Teoretycznie konstrukcja tego kontrolera jest prosta – zawiera on podstawowe przyciski, które wykorzystywane są w najnowszych grach, razem z d-padem, drążkami analogowymi i spustami.

najlepszy pad xbox one grafika wektorowa

Jakie są dostępne warianty?

Wśród opcji, jakie oferuje najlepszy pad Xbox One znaleźć możecie chociażby różne warianty kolorystyczne. To jednak nie wszystko – warta uwagi jest także możliwości nawiązania bezprzewodowego połączenia z konsolą lub komputerem, co dodatkowo zwiększa wygodę. Jeżeli jednak akumulator będzie bliski wyczerpania, będzie mogli go naładować z pomocą załączonego kabla typu USB.