gry

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo premiera 23 sierpnia!

Uncharted 5: zaginione dziedzictwo grafikaNadchodzi prawdziwa bomba dla wszystkich fanów gier z serii UnchartedZaginione Dziedzictwo to najbardziej oczekiwany DLC tego roku. Nie tak dawno przeżywaliśmy jeszcze informację ze studia Naughty Dog, że zakończyli oni produkcję przygód Nathana Drake’a. Ale twórcy nie pozostawili nas z pustymi rękami! The Lost Legacy (oficjalny tytuł) będzie samodzielnym dodatkiem do gry. Nie będziesz musiał mieć podstawki do gry. Jaki jest czas przewidziany na przejście wszystkich misji? Wytwórnia określa go na około 10h rozrywki pomijając poboczne wątki.

Czy Uncharted: Zaginione Dziedzictwo będzie lepsze niż Kres Złodzieja?

Uncharted: zaginione dziedzictwo screen z gryFani serii Uncharted nie zostawili na studiu Naughty Dog suchej nitki po ostatniej wersji gry, czyli Kres Złodzieja. Dlatego zapowiada, że Zaginione Dziedzictwo będzie pod wieloma względami dużo lepsze niż jego poprzednik. Przede wszystkim gracz będzie miał do dyspozycji większy świat. Wcielimy się w rolę poszukiwaczki przygód, która razem ze inną postacią kobiecą znaną ze wcześniejszych wersji gry wyruszą w poszukiwanie starożytnego artefaktu aż do Indii. Znajdziemy się w obliczu zagrożenia – nie tylko życia naszych postaci, ale także całego ich świata. Jeśli artefakt dostanie się w niepowołane ręce, świat może pogrążyć się w chaosie.

Premiera dodatku do Uncharted!

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo swoją premierę będzie miało już w sierpniu tego roku! Spekuluje się, że debiut na polskim rynku będzie 23 sierpnia. Oczywiście trzeba wziąć na to pewną poprawkę, ale już dzisiaj możecie kupić swoją wersję gry – dostępną oczywiście na Playstation 4 w sprzedaży przedpremierowej w atrakcyjnej cenie.