Akumulator start stop – sprawdź co musisz o nim wiedzieć

Jeśli posiadasz samochód, który wykorzystuje technologię Start Stop i Twój akumulator sprawia kłopoty, jest tylko jedno rozwiązanie. Koniecznie musisz wyposażyć się w nowy akumulator start stop.

Produkt dedykowany do pojazdów z technologią start stop

Centra Start Stop to akumulator Start Stop , który jest pierwszym takim produktem na rynku. Jest on przeznaczony dla pojazdów, które posiadają system Start Stop lub system pozyskiwania utraconej energii. Warto dodać, że znajdzie on również swoje zastosowanie w autach, które nie mają systemu Star Stop. Będzie on doskonałym wyborem do aut, które codziennie przemierzają wiele kilometrów w mieście i nie mają czasu na ładowanie. Wiele uruchomień silnika wymaga dużej mocy rozruchowej dlatego wybieraj tylko sprawdzone produkty pochodzące od czołowych producentów.

Nowatorska technologia AGM

Centra – akumulator Start Stop został ponadto stworzony w technologii AGM. Jej zalety to między innymi: wysoka zdolność przyjmowania ładunku, dłuższa żywotność akumulatora, sprawdza się w dużych samochodach. Dodatkowo produkty te mogą być bez obaw przechowywane przez długi okres czasu na sklepowych półkach.

akumulator start stop