Centralny zamek Fiat – komfort obsługi i wiele dodatkowych funkcji

Aby zamontować centralny zamek w niektórych samochodach marki Fiat, należy zastosować specjalne siłowniki, dopasowane do zamków kasetowych. Zakup takiego podzespołu nie jest trudny, wystarczy tylko poszukać w Internecie.

Centralny zamek Fiat z oferty sklepu Stig

Centralny zamek Fiat – czy warto?

Niezależnie od modelu samochodu, możesz zainstalować w nim odpowiednio dopasowany centralny zamek. Fiat to dość popularna marka w Polsce, więc jego znalezienie nie powinno być problemem. Przykładowo – produkt Bloker sprzedawany przez sklep Stig (https://www.stig.pl/centralny-zamek-bloker-26-fiat) oferuje wiele praktycznych funkcjonalności. Podstawą jest tutaj oczywiście zamykanie i otwieranie pojazdu, sygnalizowane mruganiem kierunkowskazów. Jeśli samochód posiada moduł komfortu, centralny zamek Fiat może wysyłać do niego sygnał, który w momencie zaryglowania drzwi spowoduje domknięcie wszystkich otwartych szyb.

Przed montażem centralnego zamka, należy sprawdzić jakiego typu zamek posiada Twój Fiat.

Dodatkowe funkcje

Centralny zamek przystosowany do samochodów marki Fiat jest w pełni kompatybilny z alarmami Bloker, które również można znaleźć we wspomnianym sklepie internetowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć wysokiej jakości zestaw, który nie tylko podniesie komfort użytkowania pojazdu, ale również jego bezpieczeństwo. Istnieje również możliwość podłączenia sterowania otwieraniem bagażnika lub klapki wlewu paliwa, a także uruchomienia funkcji odcięcia zapłonu. Wszystkie informacje na temat tego produktu znaleźć można na stronie dystrybutora. Czytelna instrukcja obsługi umożliwia samodzielną instalację zestawu.