Rockford Audio – legenda dźwięku samochodowego

Szukasz dobrego, kompletnego nagłośnienia do samochodu? Koniecznie zainteresuj się systemem Rockford Audio. To głośniki samochodowe od legendarnego, amerykańskiego producenta car audio. Firma powstałą w 1973 roku, gdy Jim Fosgate oznaczył swoim nazwiskiem pierwszy egzemplarz wysokiej klasy głośnika samochodowego. Obecnie marka ta jest jedną z najbardziej uznanych na świecie producentów głośników samochodowych.

Rockford Audio – skąd takie wyjątkowe

Niesamowite możliwości systemu Rockford AudioZlokalizowany w Arioznie w USA kompleks badawczo-produkcyjny stale trudzi się na wdrożeniu najnowszych rozwiązań technicznych i technologicznych, aby zagwarantować najlepszą możliwą jakość dźwięku we wnętrzu samochodu. Dzięki potężnemu sztabowi inżynierów i projektantów Rockford Audio nie tylko świetnie brzmi, ale też fenomenalnie prezentuje się po zamontowaniu we wnętrzu pojazdu. W portfolio firmy znajdziemy wzmacniacze, subwoofera, głośniki, amplitunery oraz dodatkowe elementy ozdobne. Produkty dzielą się na dwie serie: podstawową Punch i rozszerzoną Power.

Propozycja Centrum Audio

Nie wiesz gdzie kupić asortyment z kategorii Rockford Audio? Odwiedź sklep Centrum Audio, w którym zajmujemy się handlem i montażem nagłośnienia w samochodach. Skorzystaj z doświadczenia naszych pracowników, którzy pomogą ci wybrać najbardziej optymalny zestaw oraz doradzą strategię na jego zamontowanie. Sprawdź więcej na: https://centrumaudio.pl/188_rockford-fosgate.