Pioneer g210bt – stacja multimedialna do Twojego samochodu

Posiadasz samochód, do którego chciałbyś zakupić multimedialną stację, na której Twoje dzieci będą mogły oglądać ulubione bajki w podróży? W takim razie Pioneer g210bt to idealny produkt dla Ciebie. Jest to wytwór firmy Pioneer, który wyposażony jest w 7-pasmowy korektor graficzny oraz posiada moduł bluetooth.

Rozrywka w samochodzie – Twoje dzieci to docenią

Pioneer g210bt  to stacja multimedialna, która posiada odtwarzacz płyt CD, DVD oraz slot na pamięć USB. Model ten jest jednym z najtańszych radioodtwarzaczy, posiadających wyświetlacz LCD oraz moduł bluetooth. Urządzenie to posiada ponad 6 calowy ekran dotykowy WVGA Clear Type Resistive oraz korektor graficzny, który zapewni wysoką jakość dźwięku. Warto dodać, że radio to posiada wejście na kamerę cofania oraz umożliwia odtwarzanie muzyki bezpośrednio z pamięci pendrive. Ten produkt od firmy Pioneer cechuje się niebieskim podświetleniem przycisków oraz może być sterowany przy pomocy pilota, który najczęściej dołączany jest do zestawu.

Pioneer g210bt – produkt o wysokiej jakości

Dzięki wykorzystaniu wzmacniacza MOSFET 50W x 4, jakość dźwięku jest fantastyczna. Wyjścia zastosowane w tym radiu to 2 x RCA Pre-Out, które dedykowane są dla przodu, tyłu oraz Subwoofer’a. Oczywiście w tym modelu można sterować Subwoofer’em. Z dodatków jakie posiada Pioneer g210bt, wyróżnić można np. Bass Boost, SLA, Loudness oraz możliwość ustawienia pozycji słuchacza. Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą sklepu Centrumaudio, tam znajdziecie opisywany wyżej produkt w super cenie.

pioneer g210bt - stacja multimedialna