Pioneer AVH-Z5000DAB – profesjonalna stacja multimedialna

Nie ma wątpliwości co do tego, że radio to jeden z najlepszych przyjaciół każdego kierowcy, zwłaszcza tego który jeździ zawodowo. Jeśli spędzasz dużo czasu w swoim samochodzie to powinieneś zadbać o wysoki poziom rozrywki dla siebie oraz dla swoich pasażerów. Sprawdź koniecznie produkt Pioneer AVH-Z5000DAB.

Pioneer AVH-Z5000DAB – właściwości

Pioneer AVH-Z5000DAB to doskonały produkt, który poza wysoką jakością wykonania cechuje się także znakomitymi parametrami. Urządzenie to jest wyposażone w duży, bo aż prawie 7 calowy ekran dotykowy. Jest to Clear type resistive 24-bit True Color, który wyróżnia się bardzo ładnymi kolorami. Ten produkt od firmy Pioneer obsługuje DVD, CD, USB, a także posiada wejście AUX, dzięki któremu będziesz mógł podłączyć swój telefon lub inne urządzenie. Radio to posiada także moduł Bluetooth, który umożliwia bezprzewodową transmisję muzyki.

Funkcjonalne i proste w obsłudze urządzenie

Urządzenie jakim jest Pioneer AVH-Z5000DAB jest niezwykle łatwe w obsłudze. Warto dodać, że z jego pomocą można korzystać z aplikacji: Apple CarPlay, Android Auto, a także WebLink i Spotify. Jeśli lubisz posłuchać radia to doskonale się składa, gdyż radio to posiada wbudowany tuner DAB oraz DAB+.

pioneer avh-z5000dab