Głośniki samochodowe Magnat – dźwięk na najwyższym poziomie

Każdego dnia spędzasz dużo czasu w swoim samochodzie? Uwielbiasz muzykę i nie umiesz się z nią rozstać nawet na chwilę? W takim razie powinieneś zadbać o jej dobrą jakość w swoim wozie. Uzyskać to możesz montując w nim głośniki samochodowe Magnat.

Głośniki samochodowe Magnat – sprzęt audio z górnej półki

Nie ma wątpliwości co do tego, że słuchanie muzyki podczas jazdy samochodem uprzyjemnia podróż oraz sprawia, że mija ona znacznie szybciej. Głośniki samochodowe Magnat to sprzęt, dzięki któremu muzyka w Twoim aucie będzie jeszcze bardziej wyraźna. Produkt taki jak na przykład Magnat Car Fit Style 213 to zestaw dwóch 2-drożnych głośników, które cechują się mocą znamionową o wartości 50 W, a także mocą maksymalną na poziomie 200W. Zastosowana w tym modelu wentylacja cewki jest odpowiedzialna za zwiększenie obiążalności, a także zmniejszenie tłumienia. Warto dodać, że zastosowany głośnik odpowiedzialny za wysokie tony, posiada membranę pokrytą tytanem.

Zaskocz znajomych swoim samochodowym zestawem audio

Głośniki samochodowe Magnat posiadają także korektor akustyczny oraz przetwornik neodymowy, które odpowiadają za wysoką jakość dźwięku. Dzięki zastosowaniu kosza stalowego, który charakteryzuje się niskim rezonansem, muzyka nie będzie w żaden sposób zniekształcona. Polecamy te głośniki wszystkim fanom muzyki, którzy codziennie przemierzają kilometry swoimi samochodami oraz oczekują od sprzętu audio wysokiej jakości dźwięku.