Kenwood kmm bt204 – doskonały radioodtwarzacz do Twojego wozu

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nowego radioodtwarzacza do swojego pojazdu, to koniecznie zapoznaj się z urządzeniem jakim jest Kenwood kmm bt204. Ten nowoczesny odtwarzacz sprawdzi się doskonale we wszystkich samochodach dostępnych na rynku.

Kenwood kmm bt204 – muzyka w doskonałej jakości

kenwood kmm bt204

Kenwood kmm bt204 to urządzenie, które sterowane może być przy pomocy telefonów z systemem Android lub iOS. Posiada ono wbudowany moduł Bluetooth, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z radia jak z profesjonalnego zestawu głośnomówiącego. Radio może zapisać w swojej pamięci aż do 5 różnych telefonów. Warto również dodać, że sterowanie radiem przy pomocy smartfona nigdy wcześniej nie było tak proste. Ściągnij na swój telefon aplikację „Kenwood Remote” i zmieniaj piosenki przy pomocy jednego kliknięcia w ekran mobilnego urządzenia. Dla wszystkich wymagających osób, ten produkt od firmy Kenwood został wyposażony w 13 pasmowy korektor parametryczny. Dzięki niemu dostosujesz dźwięk do swoich wymagań oraz preferencji.

Urządzenie, które sprawi że jeżdżenie autem będzie jeszcze przyjemniejsze

Radioodtwarzacz ten ma wbudowany procesor DSP, który posiada także korektor czasowy. Warto zaznaczyć, że będziesz mógł na nim odtwarzać bez żadnych problemów pliki w formacie FLAC. Zastosowany wyświetlacz LCD charakteryzuje się dobrą widocznością. Kenwood kmm bt204 posiada także złącze USB oraz AUX, dzięki którym puścisz swoje ulubione piosenki wprost ze smartfona.