Akumulatory motocyklowe Yuasa – najlepsze do Twojego jednośladu.

Twój motocykl nie chce odpalić, pomimo że na dworze jest dodatnia temperatura? To sygnał, że musisz wymienić akumulator na nowy. Jeśli nie wiesz, który produkt będzie najlepszy to koniecznie sprawdź akumulatory motocyklowe Yuasa.

Akumulatory motocyklowe Yuasa

Akumulatory motocyklowe Yuasa to produkty, które wyróżniają się doskonałą trwałością oraz wysoką mocą. Są one odporne na niekorzystne warunki na drodze, dlatego nie musisz martwić się już o to, że Twój motor nie będzie chciał odpalić. Dzięki zastosowaniu najlepszych stopów ołowiu przy produkcji, akumulatory te mają zwiększoną trwałość. Posiadają one szczelną konstrukcję, przez co można je montować pod kątem. Są one wytrzymałe na wstrząsy i wibracje, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii AGM. Warto dodać, że sprawdzą się doskonale w motocyklach z dużym zapotrzebowaniem na prąd.

Zadbaj o niezawodne działanie swojego motoru

Produkty jakimi są akumulatory motocyklowe Yuasa w opakowaniu posiadają pojemnik z elektrolitem, a także śrubki do klem. Ilość elektrolitu jest dopasowana do wymagań urządzenia. Jeśli nie wiesz jak dokonać uzupełnienia, warto najpierw zapoznać się z informacjami na ten temat. Akumulatory te w większości przypadków są bezobsługowe, dlatego nie będziesz musiał kontrolować stanu elektrolitu.

akumulatory motocyklowe yuasa