Akumulatory varta blue – niezawodne w 100%

Akumulatory varta blue to produkty dedykowane dla większości samochodów dostępnych na rynku. Sprawdzą się one doskonale w każdych warunkach. Są one doceniane przez kierowców głównie za dużą moc rozruchu i niezawodność działania podczas każdej pory roku.

Akumulatory varta blue – idealne dla każdego samochodu

Jeśli zastanawiasz się jaki akumulator będzie odpowiedni do Twojego samochodu, powinieneś wybrać varta blue. Firma Varta zajmuje się produkcją oraz dostarczaniem akumulatorów, które są dopasowane do potrzeb, jakie narzucają różne samochody. Akumulatory varta blue są wytwarzane z materiałów o najwyższej jakości oraz gwarantują skuteczny rozruch silnika, nawet w ciężkich warunkach. Warto dodać, że nowoczesne pojazdy posiadają dużą ilość odbiorników elektrycznych, co przekłada się z kolei na większe zapotrzebowanie na energię. Dla tego typu samochodów warto wybrać akumulator, który cechuje się dużą mocą i nie pozwala na uwolnienie energii, kiedy samochód nie pracuje.

Akumulatory, które pokochali kierowcy na całym świecie

Akumulatory varta blue - powerframe
Akumulatory varta blue dostępne są teraz w jeszcze bardziej ulepszonej edycji. Są one mocniejsze od poprzedniego modelu, a także występują w zakresie pojemności wynoszącym aż do 95 Ah. Produkty te spełniają także restrykcyjne wymogi jakie nakładane są na pojazdy azjatyckie. Są one wyposażone w specjalną kratkę ołowiową, która znana jest pod nazwą PowerFrame. Dzięki niej osiągi jakie może osiągać ten akumulator zostały dodatkowo podniesione.