Części zamienne do tirów

Firma Concord to przedsiębiorstwo, którego dystrybuuje na polskim rynku części zamienne do tirów. Naszym głównym celem jest dostarczyć klientom informacje o dostępności, kosztach i występowaniu poszczególnych podzespołów w magazynach. Dzięki temu mogą oni świadomie podejmować decyzje zakupowe. Oszczędza to ich i nasz czas, pozwala ograniczyć koszty związane z wysyłką i odsyłaniem nietrafionych części. Pozwala także odpowiednio zaplanować działania związane z szerszym remontem jednego bądź wielu pojazdów.

Części zamienne do tirów w ofercie sklepu Concord

Staramy się wyposażać naszych potencjalnych klientów w pełne informacje w zakresie części zamiennych do tirów, jakie znajdują się w naszej ofercie. Jest to rozbudowana branża, dzieląca się na wiele segmentów. Niektórzy producenci oferują części tylko dla dedykowanych marek pojazdów. Inne z kolei skupiają się na produkcji jednego tylko rodzaju części, celując z nimi we wszystkie, jeżdżące po naszych drogach marki tirów. Nie trudno ukryć, że będzie to generowało istnienie wielu różnych modeli. Dzięki temu mamy istny konglomerat podzespołów, z których jedne są sygnowane jako oryginalne, inne stanowią zaś alternatywne zamienniki, które w pracy sprawdzają się tak samo dobrze, a czasem nawet lepiej, niż oryginalne!

Towary sprowadzane z całej Europy!

Nasze przedsiębiorstwo posiada bardzo szeroką sieć kontaktów w branży, sięgającą daleko poza granice naszego kraju. Pozwala nam to sprowadzać na preferencyjnych warunkach podzespoły z całej Europy i nie tylko. Wśród oferowanych przez nas części zamiennych do tirów znaleźć można chociażby amortyzatory AL-KO z Hiszpanii czy bębny hamulcowe Frenka z Turcji