Audison APK 165 – spraw sobie doskonały zestaw car audio

Jeśli planujesz zamontować w swoim samochodzie profesjonalny sprzęt car audio to koniecznie sprawdź produkt jakim jest Audison APK 165.

Dwudrożny system, który dostarczy Ci dźwięk o doskonałej jakości

Audison APK 165 to system, który posiada dwa komplety zwrotnic przeznaczonych do głośników niskotonowych i wysokotonowych. Zwrotnice te kształtują pasmo przenoszenia tak by dopasować je idealnie do tweetera. Głośniki wykorzystują także induktor Low ESR, który maksymalizuje przenoszenie mocy. Jeśli zależy Ci na czystym dźwięku o wysokiej jakości w swoim aucie to ten produkt od firmy Audison będzie idealny.

Dobre głośniki to podstawa każdego car audio

Nie ma wątpliwości co do tego, że dobre głośniki to niezbędny i podstawowy element każdego Car Audio. Audison APK 165 wyróżniają się mocą ciągłą 100 W oraz mocą szczytową 300 W. Warto dodać, że urządzenie to jest wyposażone w funkcję hi-kontur, która zwiększa wysokie częstotliwości. Sprzęt Audison to ceniony przez ludzi na całym świecie wyrób, cechujący się najwyższa jakością. Jego wykonanie oraz wydobywający się z głośników dźwięk będzie odpowiadał nawet najbardziej wymagającym klientom.

audison apk 165