Autoryzowany dealer Mercedes- najlepszy serwis samochodowy

Szukasz nowego samochodu lub potrzebujesz sprawnej naprawy auta? Spółka Sobiesław Zasada Automotive to firma, która szybko i kompleksowo pomoże Ci przy wyborze wymarzonego samochodu. Zainwestuj w komfort i bezpieczeństwo!

Co oferuje autoryzowany dealer Mercedes? 

Na początku swojej kariery, szyld Sobiesław Zasada znany był jako autoryzowany dealer Mercedes. Jednak z czasem firma zaczęła integrować swoje przedsiębiorstwa dealerskie, stąd też w 2010 roku powstała Spółka Sobiesław Zasada Automotive. Jest to autoryzowany dealer samochodów: osobowych, dostawczych, ciężarowych i używanych. Spółka oferuje szeroki zakres usług dotyczących sprzedaży samochodów oraz ich serwisowania. Sobiesław Zasada Automotive jako autoryzowany dealer w swojej ofercie ma marki: Mercedes-Benz, Jeep, Subaru, Unimog oraz Fuso. Firma specjalizuje się w branży motoryzacyjnej i posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży samochodów oraz ich serwisowaniu. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz szerokiej sieci oddziałów, każdy bez problemu może skorzystać z usług firmy i znaleźć idealny samochód dla siebie.

Sobiesław Zasada Automitive- samochody Mercedes

Twój samochód potrzebuje naprawy?

Prestiżowy i autoryzowany dealer Mercedes oraz wcześniej wymienionych marek gwarantuje współpracę z profesjonalistami z branży motoryzacyjnej. Firma oferuje sprzedaż oryginalnych części samochodowych i akcesoriów. Autoryzowany dealer Mercedes, oferuje zakup nowego Mercedesa na korzystnych warunkach i to w jednym punkcie. Jeśli zależy Ci na kompleksowym wsparciu przy wyborze nowego samochodu lub szybkiej naprawie auta- odwiedź stronę autoryzowany dealer Mercedes.