BlackVue DR590-1CH – nagraj swoją podróż

Dzięki rejestratorowi video takiemu jak BlackVue DR590-1CH, uzyskamy wysokiej jakości zapis sytuacji na drodze podczas podróży. Nie ważne – czy dzień, czy noc – produkt ten wyposażono w matrycę, która sprawdzi się w różnych warunkach.

BlackVue DR590-1CH widok na tylną część obudowy

BlackVue DR590-1CH – dyskretny i dokładny rejestrator

Kamera pozwala na rejestrowanie obrazów w rozdzielczości FullHD z 60 lub 30 klatkami na sekundę lub HD z 30 kl/s. Szybkość 60 kl/s ułatwia odczyt danych z tablicy rejestracyjnych nawet przy wysokiej prędkości. Zdjęcia wykonywane są w rozdzielczości 1920x1080p. Produkt cechuje się niedużym rozmiarem oraz charakterystycznym, tubowym kształtem. Pozwala to zamontować BlackVue DR590-1CH w taki sposób, że z zewnątrz jest niemal niewidoczna.

Kształt BlackVue DR590-1CH sprawia, że jest słabo widoczna z zewnątrz.

Bogata funkcjonalność

Kamera BlackVue DR590-1CH została wyposażona w czujniki przeciążeniowe. Dzięki nim jest w stanie samodzielnie przełączać się między trybami nagrywania podczas jazdy (normal) oraz postoju (parking). Jeżeli czujnik ruchu rozpozna ruch, podczas postoju zostanie uruchomiony tryb parking. Trzeci z trybów – event – włączy się gdy zostanie zarejestrowanie przeciążenie. BlackVue DR590-1CH odpowiednio oznacza nagrania, według aktualnie używanego trybu. Dzięki temu z łatwością znajdziemy je na karcie pamięci. Obraz jest automatycznie rejestrowany w pętli. Dedykowane oprogramowanie pozwala na uzyskanie dodatkowych parametrów jazdy (w zależności od wyposażenia) z zapisanych plików.

Więcej informacji na temat parametrów rejestratora znaleźć można pod adresem: https://www.solve24.pl/blackvue-dr590-1ch-p-2224.html