BlackVue DR590-2CH wideorejestrator – nagraj to co najważniejsze

Bezpieczeństwo podczas podróży samochodem jest bardzo ważne. BlackVue DR590-2CH wideorejestrator to rozwiązanie na nieprzewidziane sytuacje. Niestety, w gęstym ruchu drogowym zdarzają się stłuczki, których winowajców trudno określić. Warto również zadbać o monitoring, gdy pozostawiamy auto na parkingu.

BlackVue DR590-2CH wideorejestrator - wygląd kamerek sprawia, że są prawie niewidoczne.

BlackVue DR590-2CH wideorejestrator – cechy produktu

Urządzenie to składa się z dwóch kamerek, montowanych z przodu i tyłu samochodu. Rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD. Przednia kamera wideorejestratora BlackVue DR590-2CH została wyposażona w przetwornik, który umożliwia zachowanie wysokiej jakości obrazu również w nocy. Szeroki kąt kamery pozwala na obserwowanie większego pola zarówno przed jak i za samochodem. W codziennym użytkowaniu bardzo przydatna jest funkcja nagrywania w pętli – jeżeli miejsce na karcie pamięci się skończy, automatycznie kasowane są najstarsze nagrania. Jeśli czujnik przeciążeniowy w BlackVue DR590-2CH wideorejestratorze zarejestruje wstrząsy lub wykryty zostanie ruch wokół auta – uruchomi się odpowiedni tryb nagrywania, a zapisane pliki będą stosownie oznaczone. Oczywiście nie zostaną skasowane.

Widok z tyłu na BlackVue DR590-2CH wideorejestrator

Dużo dodatkowych możliwości

Do produktu załączony jest program, przy użyciu którego można odczytać wiele dodatkowych parametrów. W wersji standardowej będzie to na przykład zapis z czujników. Możliwa jest również konfiguracja. Po zakupie modułu GPS BlackVue DR590-2CH wideorejestrator będzie śledził lokalizację pojazdu, zapisywał ścieżkę ruchu, a także dane o prędkości. Produkt i akcesoria można znaleźć pod adresem: https://www.solve24.pl/blackvue-dr590-2ch-p-2226.html