JL Audio subwoofer – nowe możliwości basu w car audio

JL Audio subwoofer to głośnik samochodowy przygotowany z myślą o tych, którzy naprawdę potrzebują potężnego basu. Ten model to bardzo nowoczesny i innowacyjny sprzęt. Wykorzystując technologię budowy zaczerpniętą z głośników serii TW5, czyli linii cienkich subwooferów, prezentowany model dostarcza niesamowitą kombinację płytkiej głębokości montażowej, dając jednocześnie duże możliwości wychyleń, które są tka naprawdę zdolne do większych wypadów, niż większe gabarytowo modele.

JL Audio subwoofer – budowa głośnika

JL Audio subwoofer nie jest dużyDzięki niestandardowej budowie, której istota sprowadza się do zastosowania metody koncentrycznej rury, JL Audio subwoofer posiada resor znacznie niżej, niż zwykłe subwoofery. Dzięki temu posiada lepszą stabilność. Cewka i resor są lepiej wspierane przez taką strukturę. Zyskuje dzięki temu rozmiar konstrukcji głośnika, a jego motor napędowy może znaleźć się w samym centrum. Sprzęt ten został zoptymalizowany na potrzeby niewielkich obudów. Montaż tej konstrukcji odbywa się na specjalnych uchwytach typu „zakładka-ucho”. To umożliwia ułożenie dwóch subów obok siebie.

Nowe możliwości w nagłośnieniu samochodów

Cała konstrukcja JL Audio subwoofer pozwala cieszyć się głębokim i mocnym basem w samochodzie jak nigdy dotąd. Umożliwia to zabawy z akustyką samochodową w zupełnie nowy sposób. Inwestując w ten głośnik nadasz swojemu autu wyjątkowego klimatu i możliwości. Delektuj się jazdą a akompaniamencie mocnych, basowych brzmień!