American Legend AMC-986: stacja multimedialna do Volkswagena

Zastanawiałeś się kiedyś, co jest dobrym sposobem na uzyskanie świetnego brzmienia w samochodowym systemie audio? Liczy się każdy element, jednak dużo zależy też od jakości samego źródła dźwięku. Z tego powodu warto wybrać jak najlepszą stację multimedialną – na przykład American Legend AMC-986. Docenią ją szczególnie zwolennicy systemu operacyjnego Android, jako że działa ona w oparciu o wersję Marshmallow (6.0.1).

American Legend AMC-986 wygląd

American Legend AMC-986 – wygoda i design

Już na pierwszy rzut oka widać, że to sprzęt mogący pochwalić się jakością stojącą na ponadprzeciętnym poziomie. American Legend AMC-986 został także przez producenta wyposażony w dotykowy ekran, którego matryca ma przekątną 9 cali. To doskonały wybór, kiedy chodzi o ergonomię użytkowania!

American Legend AMC-986 stacja multimedialna

Jak ją podłączyć?

Model ten ma wiele możliwości, kiedy chodzi o sposoby w jakie można z nim skomunikować wszelkie urządzenia zewnętrzne. Jednym z najważniejszych jest złącze USB dające opcję podpięcia własnego pendriev’a z przechowywaną biblioteką ulubionych utworów. Warto także wspomnieć o niewątpliwej zalecie, jaką jest obecność nawigacji GPS, modułu Bluetooth oraz nieodzownego w obecnych czasach złącza AUX.