Centra 74ah – dodatkowa moc rozruchowa dla Twojego wozu

Twój samochód potrzebuje większej mocy rozruchowej? Wybierz akumulator Centra 74ah, który sprawdzi się doskonale, dzięki zastosowaniu w nim 15% większej mocy rozruchowej w porównaniu do zwykłych akumulatorów samochodowych.

Centra 74ah – akumulator klasy Premium

Centra 74ah - panel przedni

Akumulator Centra Plus jest wszechstronnym rozwiązaniem, dedykowanym dla większości nowoczesnych pojazdów, które posiadają standardowe wyposażenie oraz są codziennie użytkowane. Podobnie jak w innych akumulatorach z serii Plus, również w  tym modelu akumulatora od firmy Exide, została umiejscowiona kratka 3DX. Ma ona za zadanie ma zapewnić lepsze parametry elektryczne, a także wydłużyć żywotność produktu. Jej zasada działania polega na tym, że masa aktywna jest na stałe związana z siatką. Warto dodać, że kratka znajdująca się w akumulatorze Centra 74ah jest odporna na korozję oraz wibracje oraz cechuje się niezwykle wysoką jakością, dzięki produkcji w zautomatyzowanym procesie, przyjaznym środowisku naturalnemu.

 

Zapomnij o kłopotach z akumulatorem

Produkty od firmy Exide cechują się wysoką jakością. Firma ta stoi na czele przedsiębiorstw, które stosują innowacyjne rozwiązania. Certyfikaty ISO oraz TS, które otrzymały fabryki Exide są potwierdzeniem, że produkty tej marki są wytwarzane w sposób spełniający wszystkie standardy jakości oraz minimalizujący wpływy na środowisko. Centra 74ah jest to produkt, który będzie pasował do większości modeli samochodów dostępnych na rynku. Warto również dodać, że jest on bezobsługowy.