Akumulator Centra – idealny dla samochodów z bogatym wyposażeniem

Posiadasz samochód, który cechuje się bogatym wyposażeniem? Zastanawiasz się jaki akumulator samochodowy byłby najlepszy do Twojego pojazdu? Akumulator Centra to doskonały produkt, dedykowany dla wozów o takim profilu.

Akumulator Centra – ładuj szybciej dzięki dodatkom węglowym

akumulator centra - informacje o polaryzacji

Akumulator Centra Futura to produkty ładujące się do 1,5 raza szybciej poprzez zastosowanie specjalnych dodatków węglowych. Tą innowacyjną technologię wynaleziono podczas badań nad gamami EFB oraz AGM. Wpłynęła ona pozytywnie na polepszenie zdolności odbierania ładunku oraz na znaczne zmniejszenie czasu, który potrzebny jest na ładowanie. Akumulator Centra Futura został w stworzony w taki sposób, aby pracował on bez problemu nawet w ekstremalnych temperaturach. Jest on dedykowany dla samochodów posiadających bogate wyposażenie, które są intensywnie eksploatowane. Warto wspomnieć, że w przypadku kiedy akumulator samochodowy jest naładowany w większym procencie, przy użytkowaniu w niskich temperaturach, jego żywotność znacząco się wydłuża.

Centra Carbon Boost – innowacyjna technologia

Czy wiesz o tym, że kiedy akumulator się rozładowuje, cząsteczki siarczanów które są nieprzewodzące z upływem czasu pokrywają płyty ujemne, tak ze te zostają oddzielone od elektrolitu. Kiedy tak się dzieje, akumulator dużą ilość energii zużywa na rozpuszczenie siarczanów, przez co efektywność ładowania jest znacznie zmniejszona. Akumulator Centra Carbon Boost to produkt, który posiada wysokopowierzchniowy węgiel w swoim składzie. Wpływa on na zapewnienie wysokiego przewodnictwa. Dzięki temu składnikowi siarczany rozpuszczają się o wiele szybciej, niż w przypadku standardowych akumulatorów.