Serwis dostawczych Mercedesów – co oferuje?

Serwis dostawczych Mercedesów to kompleksowa usługa, dzięki której przedłużysz żywotność swojego Transita lub Sprintera (a także innych modeli z naszej oferty). Poprzez to inwestycja w auta marki Mercedes okaże się jeszcze bardziej opłacalna. Z nami przygotujesz swoje samochody na wyzwania związane z nadchodzącym sezonem. Oferujemy kompleksowe badania, naprawy i konserwacje tak całego auta, jak i poszczególnych układów czy podzespołów.

Serwis dostawczych Mercedesów – nie tylko dla nowych aut

Serwis dostawczych Mercedesów to usługa skierowana zarówno do posiadaczy nowych aut, będących jeszcze na gwarancji, jak również i starszych. Dla tych, którym skończył się okres gwarancji, oferujemy specjalną, Ekonomiczną Obsługę Pogwarancyjną. Dzięki zawarciu z nami umów serwisowych otrzymasz preferencyjne warunki w ramach najbardziej adekwatnego do twoich potrzeb pakietu. W razie potrzeby, możemy również zawrzeć trójstronną umowę kredytową z bankiem Santander.

Oryginalne części i pojazdy zastępcze

Serwis dostawczych Mercedesów to gwarancja tego, że twój samochód zostanie naprawiony zgodnie z wszelkimi zaleceniami producenta. Do prac używamy oryginalnych części i akcesoriów. Naszym klientom oferujemy także możliwość samochodu zastępczego na czas, gdy ich własne auto musi pozostać w warsztacie.