NexPTG w wersji standard – miernik lakieru

Kupując używany samochód, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na stan lakieru. NexPTG w wersji Standard, to przystępny cenowo miernik, który z pewnością ułatwi tą czynność. Czujne oko fachowca z pewnością dostrzeże mankamenty. Jednak nie będą profesjonalistą, warto skorzystać z pomocy odpowiednich narzędzi. Pozwolą one uniknąć kosztownej pomyłki.

Wygląd miernika NexPTG w wersji standard.

NexPTG – najważniejsze informacje

Standardowa wersja miernika wyposażona została w tradycyjną, płasko zakończoną sondę. Pozwala ona na pomiary w zakresie od 0 do 1000 mikrometrów, z rozdzielczością 10 mikrometrów. NexPTG współpracuje z aplikacją instalowaną na telefonach lub tabletach z Androidem i iOS. Komunikuje się z nimi przy użyciu interfejsu Bluetooth. Podstawowa wersja Systemu Analizy Powłoki Lakierniczej na bieżąco przetwarza zbierane informacje i przekazuje w czytelny sposób wnioski na temat stanu karoserii. Produkt jest w stanie rozpoznać 3 typy podłoża – aluminium, stal oraz stal ocynkowaną (w wersji beta).

Nie wszystkie uszkodzenia powłoki lakierniczej są widoczne. NexPTG pomaga je odnaleźć.

Więcej informacji

NexPTG Standard to jedna z pięciu wersji funkcjonalnych mierników. Aplikacja daje duże możliwości analityczne, które pozwolą szybko ocenić stan lakieru również amatorom. Szczegółowe informacje na temat produktu znaleźć można na stronie internetowej sklepu Solve24.pl, pod adresem https://www.solve24.pl/nexptg-standard-p-2201.html. Model Standard spośród innych wyróżnia się szarym kolorem obudowy. Z pewnością to atrakcyjna propozycja dla osób, które kupują używane samochody. Do kontroli karoserii nie będzie potrzebny kolejny fachowiec.