Samochody dostawcze – niezawodne i sprawdzone rozwiązania

Prowadzisz własną firmę? Potrzebujesz auta, którym przewieziesz swój towar i nieco więcej rzeczy? Sprawdź ofertę na samochody dostawcze w autoryzowanym salonie Mercedesa Sobiesław Zasada Automotive. Znajdziesz tu pojazdy zarówno nowe, jak i używane. Niezależnie, czy szukasz czegoś do przewozu ludzi, rzeczy czy ładunków wielkogabarytowych, w naszej ofercie znajdziesz samochód, który spełni twoje oczekiwania.

Dobrze zaprojektowane samochody dostawcze są praktyczne, wygodne i ładneSamochody dostawcze do przewozu osób

Wśród oferowanych przez nas aut znajdziesz między innymi wysokiej klasy samochody ośmioosobowe, które świetnie sprawdzą się w agencjach obsługujących transport turystów. Vito 114 Tourer czy nieco mniejszy gabarytowo Citan 109 CDI Crewbus Long to samochody dostawcze zaprojektowane do przewożenia niewielkich grup zorganizowanych. Auto takie sprawdzi się także w wielu instytucjach publicznych, szczególnie w służbach mundurowych czy innych formacjach, które często wysyłają delegacje na oficjalne uroczystości w różnych częściach kraju.

Uniwersalne auto do zaopatrzenia

Najbardziej typowe samochody dostawcze są wzorowane najczęściej na flagowej pozycji z naszego portfolio, mianowicie na Mercedesie Sprinterze 316 CDI. To auto stanowi jeżdżącą definicję uniwersalnego auta dostawczego. Sprintery codziennie dowożą zaopatrzenie do tysięcy sklepów w całej Polsce udowadniając, że są niezawodnym i sprawdzonym rozwiązaniem.